Laptopy HP - typowe problemy

problemy z laptopem hpLaptopy podobnie jak inne urządzenia elektroniczne podlegają różnorakim awarią i prędzej czy później każdy z nas musi się zetknąć się z takimi problemami niezależnie od marki posiadanego komputera. W pewnych przypadkach pojawiają się jednak awarie, które są związane z poszczególnymi modelami i pojawiają się regularnie w przypadku danych firm, gdyż związane są z konkretnymi podzespołami stosowanymi przez te firmy. W tym zestawieniu przedstawimy problemy, które pojawiają się z komputerami HP, szczególnie w przypadkach gdy została dokonana aktualizacja systemu Windows 8. Dodatkowo postaramy się wyjaśnić sposoby rozwiązywania problemów z oprogramowaniem. Oprogramowanie HP Simple Pass oraz problem z czytnikiem linii papilarnych. Po zainstalowaniu aktualizacji pojawia się problem z obsługą czytnika, który nie jest widziany również przez HP Simple Pass oraz menadżer urządzeń. Najczęściej taki problem bezpośrednio związany jest z tym, że nie ma sterowników przygotowanych pod system Windows 8. Jeśli tak jest trzeba zdecydować się na sterowniki z systemu Windows 7 i zastosować tryb kompatybilności. Można również wchodzić na stronę producenta i tam zapoznać się również innymi problemami z czytnikiem linii papilarnych.

Problem z dźwiękiem HDMI Przy instalacji systemu Windows 8.1 pojawia się również problem z dźwiękiem przy HDMI. Zazwyczaj to jak trzeba rozwiązać ten problem będzie uzależnione od konkretnego modelu laptopa. Z reguły pomaga wyłączenie komputera przed połączeniem do telewizora. Dopiero po wykonaniu połączenia z telewizorem uruchamiamy komputer. Problem można również rozwiązać instalując odpowiedni sterownik audio, który obsługuje dźwięk z HDMI. Niedziałające hasło administratora Jeśli pojawia się problem z tym, że komputer nie akceptuje hasła administratora lub hasła Power On.

usterki w laptopach hpW takiej sytuacji można wpisać w okienko, które wypadnie kod 44591969. Takie rozwiązanie może pomóc, jednak zdarza się, że to nie pomoże. Zawieszający się laptop po sterownikach Windows 8.1 Pojawia się również bardzo często problem związany z zawieszaniem się systemu po nowych sterownikach. Najczęściej konflikt sterowników powoduje takie zawieszanie. Gdy zainstalowane są sterowniki z różnych systemów pojawia się problem wieszania komputera. Aby to rozwiązać najlepiej doprowadzić do wprowadzania sterowników, które będą kompatybilne z danym systemem i spasowane ze sobą. Większość problemów wynika z nieprawidłowościami nowych systemów Windowsa. Dlatego można liczyć na to, że w najbliższym czasie te problemy zaczną znikać. Jedynie takie problemy mogą być trudne do rozwiązania w momencie gdy posiada się stary komputer, do którego nie są przygotowywane już sterowniki pod system Windows 8.1